Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Příměstský tábor Kladno 2017

Letošní příměstský tábor praskal ve švech, ale přibrali jsme posilu vedoucích a tak jsme 21 dětí hravě zvládli.

První den po ránu děti vyrazily na bojovku po fáborkách, které je dovedli až na naši střelnici. Přes den jsme se věnovali lukostřelbě a vrhacím zbraním. Uvařili jsme si dobrotu v kotlíku a poobědvali na čerstvém vzduchu. Děti se učili jak správně hodit a chytit tenisák, což bylo pro mnohé složité, ale na konec zvítězili všichni :-) Chvíle odpočinku trávili děti na trampolíně.

Úterý jsme trávili v lese. Plno her, úkolů, kvízů a drobných turnajů děti zabavilo na celé dopoledne. Odpoledne jsme se pak pustili do deskových her a den rychle utekl.

Středa byla asi nejzábavnější a nejnáročnější ze všech dnů. Vypravili jsme se do lanového parku, kde větší děti lezly vysoké překážky, menší nízké překážky a na konce jsme všichni měli týmové aktivity.

Čtvrtý den jsme opět vyrazili na střelnici. Děti si zasoutěžili v lukostřelbě, zastříleli si kuší a sváděli týmové boje (trakaře, skok o jedné noze, překážková dráha, běh na raka, žabáky atd.) Odpoledne jsme se učili hodit a chytit ringo kroužek. Polovina dětí zůstala na dobrovolné přespání. Na vzdory deštivému večeru jsme si opekli buřtíky v pláštěnkách a zazpívali písničky u kytary.

Poslední den nám propršel, ale i tak jsme si zahráli spoustu her v budově. Ke konci jsme odměnili všechny děti za jejich úsilí. Děti sbírali body v různých soutěžích, v angličtině a sportovních disciplínách.

Věříme, že se dětem tábor líbil a doufáme, že se příští rok znovu uvidíme…

Leontýna

Kompletní fotogalerii naleznete zde