Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Co děláme

Jsme dobrá parta, kterou lukostřelba prostě baví.

Našli jsme kouzlo v tradiční lukostřelbě, které se věnujeme už mnoho let. Využíváme technických vymožeností dnešní doby ruku v ruce s intuitivními návyky dob minulých. Proto tedy tradiční lukostřelba. Naším cílem je v rámci přátelství, her a zábavy zprostředkovat lukostřelbu dětem i dospělým. Každý u nás může najít klid a pohodu pro střelbu nebo akční týmovou zábavu. Začínajícím lukostřelcům poradíme s výběrem základního vybavení a s pokročilými objevujeme nové varianty a možnosti střelby. Organizujeme lukostřelecké semináře, tábory a soutěže. Svoje dovednosti rádi jezdíme konfrontovat i na soutěže pořádané jinými lukostřeleckými sdruženími.

Hromadné obloukové střelby

I když se založení Lukoklubu bude datovat k roku 2014, máme už něco za sebou. Působili jsme několik let v rámci Spolku evropských bojových umění, o. s. (SEBU), kde jsme se lukostřelbě věnovali naplno. Naše technika a základní lukostřelecké dovednosti pocházejí právě ze SEBU, kde jsme postupem času zdokonalovali své umění, pracovali pro spolek a věnovali čas začínajícím lukostřelcům. Zkušenosti narůstaly i díky spolupráci na organizaci rozmanitých kulturních a sportovních akcí. Časem se naše osobní i filozofické smýšlení začalo odlišovat od spolkového vyjádření, a tak jsme se rozhodli založit si vlastní Lukoklub. Tímto bychom chtěli Spolku evropských bojových umění poděkovat za vše, co jsme díky němu a díky společné spolupráci mohli získat.

Lukostřelba není jedinou aktivitou, které se věnujeme. Rádi například hrajeme deskové hry, táboříme nebo vrháme noži a oštěpy.