Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Lukostřelecký seminář podzim 2017

Podzimní seminář? Účast 25 dětí byla prostě super! „Děti“ jsme rozdělili na malé a velké a pro každou skupinu jsme měli připravený jiný program.

Mladší děti (6-12 let)

Středu zahájily deskovou hrou Osadníci. Ve čtvrtek dopoledne úspěšně zdolávaly lanové překážky a odpoledne testovaly své smysly. Večer pak při vypravování pohádky klidně usnuly. V pátek bylo deštivo, ale statečně vyrazily na střelnici. Zvládly odstřílet 6 disciplín a vydaly se na cestu zpět, aby procvičily své znalosti na parodii televizní soutěže Riskuj. Táborák při praskání dříví v kamnech a svíčkách okořenily svým zpěvem…

Starší děti (13-17 let)

Středeční večer strávily vlastním programem, protože se dlouho neviděly. Hrály jakousi podivnou hru na Babiše a EET…. pěly při kytaře a bujarý hlahol ukončila až jedenáctá hodina. Ve čtvrtek se skoro všichni vydaly na vysoké překážky lanového parku a následně si připomněly týmového ducha v hromadných překážkách. Z lanáče pak vyrazily pěšky do Švermova… Večer pak prověřily své smysly v různorodých soutěžích. Pátek statečně bojovaly s deštěm při lukostřelbě a únavou zmoženi padly pod pergolou. Vyzkoušely si Riskuj v týmech a při svíčkovém táboráku zpívaly táborové písně.

Po sobotní snídani se uklidilo a hurá domů…

Fotogalerii naleznete zde

Leontýna