Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Lukostřelecký seminář podzim 2016

Osudné setkáHra na kytaru a didaktické hryní nás všech začalo více méně již v úterý večer, kdy se na faru sjela většina účastníků podzimního semináře. Podle toho, co jsem slyšela, se hrály Aktivity. Ono totiž, jak už bylo řečeno, pár lidí dorazilo buď pozdě večer, nebo ve středu ráno (většina kvůli tanečním :D).

Středeční den skýtal odpoledne malé překvapení, ale to si necháme na později, protože teď píši o ránu. Po snídani se šlo totiž ven a byli jsme rozděleni do tří týmů, podle zvířat. Názvy prošly mnoha zkomoleními a nakonec z toho celého vypadla oslovení jako: Exoti, Lesní a Domácí (asi nemusím vysvětlovat, že pod pojmem „exoti“ se myslela  exotická zvířata :D). Dále byla soutěž, kdy jsme skákali po jedné noze, dělali žabáky atd…. Hlavním výsledkem snad bylo to, že jsme byli všichni špinaví už první den :D. Odpoledne po obědě se šlo do lanového parku. Ani tam jsme se rozhodně nenudili, protože vidět prvního vlkodlaka (Fandu) na stromě, to je zážitek snad na celý život (Ať žije, Fanda, průkopník!). Co se týče cesty zpět, tak menší děti jely autobusem a ti starší šly z lanového parku na faru pěšky… Je dobře, že se nikdo nikde nezapomněl :D. Pak následovala večeře a večerní zábava v podobě hraní Macháčka (I zde proběhly malé „úpravy hry“ typu: „Dva macháčci.“; „Čtyřicet čtyři.“ :’D). Pak se šlo spát.

Čtvrtek ráno byl také velice příjemný už snad jen kvůli snídani. Teplota by toho dne mohla být vyšší, ale i s tou jsme si nakonec poradili. Po snídani se šlo střílet a už jen výšlap do kopce, který se musí přelézt, zahřál dostatečně. Když jsme dorazili na „střelnici“ rozdalo se vybavení a šly se střílet disciplíny. Nevím, jestli jsem promrzla jen já, ale příjezd oběda byl pro mě rozhodně vysvobozením a musím říct, že krásně zahřál. Se zimou jsme si ale rozhodně poradili i jinak. Na zemi byl totiž natažený malý koberec a snad si ani nikdo nedokáže představit, kolik se nás tam namačkalo a všichni jsme i leželi! Vytvořili jsme opravdu velice zajímavou „sochu“, která se nedala nazvat jinak, než: „Hromada lidských těl“. Ale bylo nám všem teplo xD! Odpoledne se pak šlo zpět na faru. Z toho dne si toho pak moc nepamatuji, snad jen to, že se skládala básnička (Jak lvové bijem o mříže) z papírků s předepsaným textem a výsledek byl opravdu velice zajímavý :D. Večer se taktéž neobešel bez hraní Macháčka (A zase ta čtyřicet čtyřka!) a zpěvu při kytaře.

V pátek se mělo odpoledne odjíždět a už jen to v člověku navozovalo lehký smutek. Dopoledne se šlo střílet, přesněji, střílely se kombaty. A pozor! Nevyhrál Jířa! Vítězem byl David :D (Tímto mu také znovu blahopřeju, ale stejně jsem chtěla, aby vyhrála Kája – slečna, co se dostala do finále právě s Davidem. :D). Na oběd jsme se vraceli zpět na faru a věci nabraly velice rychlý spád, takže brzy bylo odpoledne, my jsme balili, pak jsme dostali ocenění za výkony a následně jsme se všichni zašili do jednoho pokoje. Ani si nedovedete představit, kolik se nás dokázalo koukat na film pouštěný na noťasu. Nasáčkovaní jsme na sobě byli opravdu krásně :’D.

Bohužel, všechno musí jednou skončit a po nějakém čase jsme se všichni rozjeli zpět do svých domovů.
Jako vždy lidičky, stýská se mi!!! :D

Bětka Zelenková

Kompletní fotogalerii naleznete zde.

Lovecká terčovka Účastníci Valná hromada na teplo Oběd Lanový park Jsme ještě děti? Závody zvířat