Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Příměstský tábor Kladno 2017

Nabízíme Vám péči o děti formou příměstského tábora od 7:00 do 17:00  hodin. Pro děti je zajištěn pestrý program,  strava a pitný režim. Zázemí tvoří budova se  sociálním zařízením, jídelnou a prostorem  pro hry za nepříznivého počasí. Hlavní  náplní jsou výlety do okolí a sportovní a zážitkový program.

Organizátor akce:        Lukoklub, z. s.

Místo konání:              Fara Hnidousy, Velvarská 1295, Kladno Švermov, Mapa fara Hnidousy

Termín tábora:             28. 8. – 1. 9. 2017

Doba provozu:             7:00 – 17:00 (je možné se domluvit)

Doprava:                      vlastní do místa konání

Cena:                           2 200 Kč – cena zahrnuje kompletní aktivity, vstupy a dopravu! Už neplatíte nic navíc 

Po úspěšné realizaci loňského příměstského tábora jsme se rozhodli ho realizovat i letos a nabídnou Kladenským dětem sportovní a zážitkový program. Hlavní zázemí nám poskytne fara Hnidousy, kterou si pro tento účel pronajímáme. Je zde sociální zařízení, kuchyně, prostory pro jídelnu a několik místností pro hraní her, pink-ponk a zrcadlový sál.

Stravování zajišťujeme vlastní 3x denně (svačina, oběd, svačina), včetně pitného režimu.

Na každý den máme připravený jiný program, který se bude upřesňovat podle počtu dětí, věkového rozložení a aktuálního počasí. Hlavní dopolední aktivity jsou směřovány ven ke sportovnímu programu za vhodného počasí.

Stěžejní je pro nás upevňovat mezi dětmi kolektivní a sociální návyky. Vše děláme společně a dětem pomáháme uplatnit se v kolektivu.

V případě zájmu plánujeme i přespání na faře ze čtvrtka na pátek.

Tábor je vhodný pro děti od 6 do 10 let (včetně předškolních).

Na co se můžete těšit?

lukostřelba, střelba z kuše, vrhací zbraně, střelba ze vzduchovky, kolektivní sporty (vybíjená, ringo, přehazka), lanový park, trampolíny, koupaliště (pouze za vhodného počasí), deskové hry, hry v přírodě,  logické hry, pink-ponk, kulečníček, fotbálek, hra na kytaru, koutek s angličtinou….

Kapacita tábora je naplněna. Děkujeme za Váš zájem.