Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Příměstský tábor Kladno 2019

Letošní příměstský tábor se opět povedl. Dětí byl hojný počet a počasí nám přálo. Co jsme všechno dělali? Asi na něco zapomenu, protože toho bylo opravdu mnoho, ale vařili jsme si oběd v kotlíku, plnili úkoly po vyfáborkované cestě, soutěžili v týmech, podbíhali pod lanem, stříleli jsme z luku – kuše a vzduchovky, skákali na trampolíně, podbíhali pod lanem, v lese soutěžili v mnoha dovednostech (hledání, házení, běhání, skákání, trpělivosti, schovávání, rychlosti i myšlení), užili jsme si lanový park i dětské  hřiště, hráli jsme deskové hry a měli táborák, také jsme vyráběli katapulty a stříleli jsme z nich na cíl, učili jsme se házet tenisákem a ringo kroužkem, hráli jsme vybíjenou, pink ponk, kulečník a fotbálek, také jsem stavěli se stavebnicemi sevo a lego.  Poděkování od maminek nás zahřálo u srdíčka. Děkujeme všem dětem i rodičům a budeme se těšit příští rok.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodiče mohou sledovat fotografie průběžně na našem facebooku.

Více fotografií naleznete na: foto rajče

 

Nabízíme Vám péči o děti formou příměstského tábora od 7:00 do 17:00  hodin. Pro děti je zajištěn pestrý program se zázemím pro venkovní i vnitřní vyžití,  strava a pitný režim.

  • Organizátor akce: Lukoklub, z. s.
  • Místo konání: Fara Hnidousy, Velvarská 1295, Kladno Švermov, Mapa fara Hnidousy
  • Termín tábora: 26. – 30. 08. 2019
  • Doba provozu:  7:00 – 17:00 (je možné se domluvit)
  • Doprava: vlastní do místa konání
  • Stravování: zajišťujeme vlastní 3x denně (svačina, oběd, svačina), včetně pitného režimu
  • Cena: 2 300 Kč – cena zahrnuje kompletní aktivity, vstupy a dopravu! Už neplatíte nic navíc 

Po úspěšné realizaci předchozích příměstských táborů jsme se rozhodli ho realizovat i letos a nabídnou Kladenským dětem sportovní a zážitkový program. Hlavní zázemí nám poskytne fara Hnidousy, kterou si pro tento účel pronajímáme. Je zde sociální zařízení, kuchyně, prostory pro jídelnu a několik místností pro hraní her, pink-ponk a zrcadlový sál. Na každý den máme připravený jiný program, který se bude realizovat podle počtu dětí, věkového rozložení a aktuálního počasí. Hlavní dopolední aktivity jsou směřovány ven ke sportovnímu programu za vhodného počasí. Díky nabídce ZŠ a MŠ Velvarská 1206 Kladno, máme možnost využít školní hřiště a tělocvičnu v případě nevlídného počasí. 

Stěžejní je pro nás upevňovat mezi dětmi kolektivní a sociální návyky. Vše děláme společně a dětem pomáháme uplatnit se v kolektivu.