Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Den otevřených dveří

Slunečnou sobotu 02.10.2021 pořádal Lukoklub, z. s. Den otevřených dveří lukostřelnice ve Cvrčovicích. Ve spolupráci s BOW GAME si návštěvníci mohli zdarma vyzkoušet lukostřelbu z tradičních luků i základy lukostřelecké novinky BOW GAME.

Cílem bylo zájemcům umožnit prohlédnout si nově zbudovanou lukostřelnici, přiblížit jim lukostřeleckou tématiku, poskytnout kompletní informace o činnosti LUKOKLUBU a prohlédnout si nově vybudované prostory.

S lukem si poradili jak děti, tak jejich rodiče. Nechyběli ani zvědaví senioři a přátelská zvířátka. Na nejmenší čekala trampolína a všichni měli neomezený čas lukostřelbě přijít na chuť.

V poledne měli návštěvníci možnost shlédnou profesionální exhibiční vystoupení lukostřelecké jednotky. Nejdříve se předvedly děti a následně návštěvníky upoutal hromadný odstup, přístup a povelové střelby. Nechyběli ani soubojové (kombatové) střelby a rychlostřelba.

BOW GAME je lukostřelecká akční novinka. Obvykle se hraje na týmy, kdy šíp (vybavený ochranným hrotem) je možné namířit proti spoluhráčům. S ochrannými pomůckami je tak možné zahrát si akční bitvy a nezranit se.

Pro jedince či nácvik se využívá terčovnic, kde je možné průstřelem, prorazit části terčovnice. Tato lukostřelecká novinka je velice populární ne jen jako týmový teambulding, ale také jako kamarádská či rodinná utkání.

Členové spolku LUKOKLUB v oranžových tričkách se věnovali návštěvníkům až do 15:00 hodin. Návštěvníkům, kteří se zdrželi nebo přišli později, se nabídla neplánovaná podívaná, jak zkušení lukostřelci v oranžových tričkách svádějí lukostřeleckou BOW GAME bitvu. Nejvíce si BOW GAME užijí ti, kdo umí rychle založit a správně vystřelit šíp, což se naučíte u nás v LUKOLUBU.

BOW GAME, Lukohra