Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Rok 2020

To byl tedy rok! Ale lukostřelba se dá provozovat hlavně venku, tak jsme stříleli co to šlo :-) V rámci dodržování veškerých opatření jsme museli rušit tréninky na jaře i na podzim. Ale naši členové nám byli věrni, a tak jsme v době provozu zažívali početné hromadné tréninky a podporu celé základny.
Hlavní věcí, která nás letos velice mrzela, bylo zrušení našeho pravidelného lukostřeleckého turnaje Borecký šíp 2020. Taková soutěž se plánuje a připravuje již od začátku roku. Jak vypukla epidemie, nikdo nevěděl do poslední chvíle jestli budeme moci soutěž realizovat. Abychom napětí zmírnili, rozhodli jsme se nečekat a zrušit soutěž úplně. To byla jediná jistota, kterou jsme v dubnu měli.
Veškeré síly jsme upnuli na realizaci letního lukostřeleckého tábora. V rámci hygienických opatření se musely stavět nové latríny, zabezpečit větší hygienický standard a připravit se na vše co bylo požadováno. Tábor dopadl výborně. Nikdo ani nezakašlal a na vzdory tomu, že jsme byli odříznuti od světa, tak jsme si užili spoustu her, legrace, lukostřelby, bumberballu i nácviku první pomoci.
Následoval příměstský tábor, který se nesl ve standardním duchu.

Bohužel jsme museli zrušit i plánovaný podzimní seminář a očekávanou podzimní mini soutěž. Vše si snad nahradíme v příštím roce.
Účasti na ostatních soutěžích jsme se až na jednotlivce vyvarovali. Jednak jejich kapacity byly sníženy a tím, že některé soutěže byly zrušeny vzrostla i poptávka a místa se rychle plnila. Setkání s našimi lukostřeleckými kolegy nám velice chybělo, ale doufáme, že sezóna 2021 nám vylepší lukostřelecké scóre.
Jsme na konci roku, který byl velice těžký. Co přinese rok nový to nikdo neví, ale všichni jsou plni očekávání. I u nás v Lukoklubu se chystá velká změna. Ptáte se jaká? Zatím jsme zaseli jen semínko, tak o něj pěkně pečujeme a doufáme, že na jaře nám začne klíčit.
Shrnutím je krásný táborový klip z dílny Tomáše Harigela, za který moc děkujeme.